Навчальний процес

Основні напрямки виховної роботи в НВК №33

2011-2012 н. р.

У 2011-2012 навчальному році виховна робота буде спрямована:

• на забезпечення реалізації Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності:
  • виховання культури здоров'я;
  • формування особистісних рис громадянина Української держави;
  • формування духовності, фізичної досконалості;
  • формування художньо-естетичної, трудової, екологічної культури;
  • виховання громадянина-патріота, гуманіста.

Основні напрями виховання сплановані відповідно до Концепції виховання дітей та молоді у національній системі виховання, Концепції громадянського виховання, Програми «Обдаровані діти», Програми «Діти України», Програми розвитку мережі шкіл сприяння здоров'ю, екологічних експедицій «Краса та біль України».

Громадську активність учні НВК демонструватимуть через роботу учнівського самоврядування «Демократична республіка» (учні 5-11 класів) та  громадської дитячої організації «Барвінчата» (учні 1-4 класів). Вся виховна робота у 2011-2012 навчальному році  побудована за проектною методикою. Така  робота стала практикою становлення навичок ділового спілкування, оволодіння основами перспективного планування, прийняття рішень та усвідомлення діяльності у політико-правовій сфері, як демократизм, толерантність, гуманізм, людяність, повага до прав і свобод інших, як і до своїх власних.

Робота буде вестись за кількома напрямками, що були обговорені та вибрані на засіданні активу учнівського самоврядування:

• Вивчення та збереження національних традицій України (проект «Національні традиції»;
  • Розвиток почуття громадської свідомості, виховання патріотизму (проект «Ми - громадяни України»);
  • Усвідомлення учнями особистої причетності до оточуючого світу (проект «Моя гімназія - мій дім»);
  • Прищеплення людяності, милосердя (проект «Душі людської доброта»);
  • Робота зі збереження здоров'я, пропаганда здорового способу життя (проект «Здорова родина - здорова дитина»);
  • Виховання активної життєвої позиції, усвідомлення учнями себе як частки великого колективу (щорічні конкурси «Клас року» та «Учень року»).

В рамках цих проектів в 2011-2012 навчальному році будуть проведені наступні заходи:

Напрямки