Управління

Полевікова Наталія Іванівна

директор,

вчитель біології

"Валеологізація та інтеграція навчально-виховного процесу на уроках біології"

Уроки Наталії Іванівни відзначаються глибокою продуманістю, будуються на науковій основі та розраховані на активну розумову діяльність школярів. Використовує групову та парну форми роботи для активізації

Завертайло Світлана Валентинівна - педагог-організатор, вчитель трудового навчання

Завертайло Світлана Валентинівна

педагог-організатор, вчитель трудового навчання

"Духовно-моральне виховання школярів на

культурних традиціях свого народу"

Працює у напрямку формування у учнів свідомого ставлення до навчання і праці, створення життєдіяльних творчих колективів. Під час проведення  загальношкільних свят широко використовує новітні інформаційні технології: відеофільми, презентації, проекти.

Ігнашева Ольга Олексіївна - вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи

Ігнашева Ольга Олексіївна

заступник директора з навчально-виховної роботи,

вчитель математики

"Використання інтерактивних технологій на уроках математики"

Ольга Олексіївна використовує схеми, динамічні таблиці, де за допомогою мультимедії перетворює їх на сучасні за дизайном та ефективні в роботі. Створювати мультимедійні презентації вчителька вчить і своїх учнів, працюючи над проектними технологіями. Має публікації в журналі «Відкритий урок» та Диплом за узагальнення та популяризацію власного педагогічного досвіду протягом 2009-2011 років.

Козаченко Галина Григорівна - вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Козаченко Галина Григорівна

вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Заступник директора з виховної роботи, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, заслужений вчитель України.

Методична тема:

"Формування світогляду  учнів на основі духовних цінностей у процесі вивчення зарубіжної літератури"

Галина Григорівна користується принципом_ опори на все вивчене, осмислене школярами, підводить їх до широких смислово-пізнавальних асоціацій, націлює учнів на самостійний пошук висновків, розвиває їх_ активність, прищеплює їм інтерес до літератури, виховує естетичні смаки.

Рябуха Галина Станіславівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи,

Вчитель хімії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України.

Глибокі знання предмету, вміння вибирати найбільш оптимальні способи організації діяльності учнів, нестандартні, різноманітні форми та методи, досконалість контролю рівня знань, цікава, цілеспрямована позакласна робота, органічно пов'язана з учбовим процесом, допомагають вчителю формувати в учнів науковий кругозір, розвивати логічне мислення, давати їм глибокі та міцні знання.