Вступ до школи

Умови прийому до 1-го класу

До уваги батьків майбутніх школярів!

Цього року ваш малюк  залишає стіни рідного дитячого садочку: він - майже першокласник!

Наш навчальний заклад - НВК №33 - радо прийме його в свою гімназійну сім'ю!

Ми пропонуємо навчання, яке відповідає актуальним вимогам сьогодення і передбачає інтеграцію інноваційних освітніх технологій: це сприяє творчому розвитку учнів, підсиленню їхньої  навчальної зацікавленості, формуванню активної життєвої позиції!

Школа має позитивний досвід, працюючи 8-й рік за програмою «Росток» , яка  орієнтується на пріоритет розвивального навчання і виховання. «Росток» - це реальна пошукова активність учнів, діяльнісний підхід до вивчення матеріалу, розвиток навичок  продуктивного спілкування і співпраці для логічного рішення окреслених завдань!

Безстресовому засвоєнню навчального матеріалу сприяє програма «Піснезнайка»: опановувати нові правила і закони легко, якщо робити це з піснею! Покладені на риму і мелодію текстові матеріали з математики, української мови, навколишнього світу - тепер це улюблені дитячі пісні!

Школа приділяє особливу увагу розвитку пам'яті, уваги, логічного мислення та дрібної моторики учнів, інтегруючи прогресивні прийоми ейдетики та валеології! Також в НВК №33 працює логопед, що допомагає вирішити певні проблеми ефективно без відриву дитини від школи!

Вчимося і вчимо читати продуктивно, впроваджуючи  програму «розвиток літературної творчості учнів»; за набором літер, слів, речень дитині відкривається цікавий,яскравий, образний світ, який вона взмозі самостійно зрозуміти, відтворити і інтерпретувати, не відчуваючи перешкод і обмежень!

Ви - активні, працюючі батьки і піклуєтесь про те, як дитина проводить позашкільний час. Отже, група продовженого дня (до 18.00), гуртки з тенісу, волейболу, баскетболу; гуртки з малювання - «Петриківський розпис» (викл. Т.І. Пушкарьова), «Малюємо разом!»; студія бального і сучасного танцю «Реверанс» - все це зробить перебування дитини в школі корисним, насиченим і яскравим!

Детальна інформація - за телефоном 744 - 16 - 76

ГОТУЄМОСЯ ДО ШКОЛИ!

ВСЕ, ЩО НЕОБХІДНО МАЙБУТНЬОМУ ПЕРШОКЛАСНИКУ!

1.

Медична картка

2.

Шкільна форма (чорний костюм, біла блуза, рубашка)

3.

Спортивний костюм для занять на свіжому повітрі

4.

Спортивний костюм для занять в спортзалі (чорні шорти, біла футболка)

5.

Спортивне взуття (кросівки, мокасини)

1п

6.

Шкільний портфель (рюкзак-ранець)

7.

Сумка для змінного взуття

8.

Сумка для спортивної форми

9.

Пенал

10.

Папка для зошитів

11.

Зошити в клітинку (на рік) 12 арк

12.

Зошити в клітинку (на рік)18 арк

13.

Зошити в косу лінію (на рік)12 арк

14.

Зошити в косу лінію (на рік) 18 арк

15.

Обкладинки для підручників (в наборі для 1 класу)

16.

Обкладинки для зошитів

17.

Кулькова ручка (не гелева, синя)

18.

Набір кольорових ручок (червона, синя, зелена)

19.

Ластик

20.

Простий олівець

21.

Набір кольорових олівців (12 кольорів)

22.

Гуаш («Луч», «Гамма»)6-12 кольорів

23.

Пензлі (поні) товстий - №6-9, тонкий №2-3

24.

Альбом для малювання (на 36 стр)

25.

Стакан-непроливайка

26.

Зошит для нот

27.

Папка для уроків праці

28.

Ножиці

29.

Пластилін та дошка для роботи з пластиліном

30.

Лінійка (дерев 19 см, 30 см)

ДО ЗУСТРІЧІ В НАШІЙ ШКОЛІ - НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ № 33!

З ПОВАГОЮ, АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ!