Методичне об'єднання вчителів природно-математичного циклу

Чернявська Людмила Дмитрівна - вчитель хімії

Чернявська Людмила Дмитрівна

вчитель хімії

"Використання нестандартних форм роботи під час перевірки якості знань учнів"

Формує в учнів науковий кругозір, розвиває логічне мислення, дає їм міцні знання.

Пецан Зоя Георгіївна - вчитель біології

Пецан Зоя Георгіївна

вчитель біології

"Формування свідомого уявлення, навчальної діяльності, творчого застосування"

За роки педагогічної діяльності вчителька підготувала багатьох переможців олімпіад з біології. Її випускники успішно проходять ЗНО та вступають до ВНЗ. Основними критеріями педагогічної діяльності вчителя є особиста відповідальність, чесність, доброта та любов до дітей.

Полевікова Наталія Іванівна - вчитель біології, директор

Полевікова Наталія Іванівна

директор,

вчитель біології

"Валеологізація та інтеграція навчально-виховного процесу на уроках біології"

Уроки Наталії Іванівни відзначаються глибокою продуманістю, будуються на науковій основі та розраховані на активну розумову діяльність школярів. Використовує групову та парну форми роботи для активізації

Ігнашева Ольга Олексіївна - вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи

Ігнашева Ольга Олексіївна

заступник директора з навчально-виховної роботи,

вчитель математики

"Використання інтерактивних технологій на уроках математики"

Ольга Олексіївна використовує схеми, динамічні таблиці, де за допомогою мультимедії перетворює їх на сучасні за дизайном та ефективні в роботі. Створювати мультимедійні презентації вчителька вчить і своїх учнів, працюючи над проектними технологіями. Має публікації в журналі «Відкритий урок» та Диплом за узагальнення та популяризацію власного педагогічного досвіду протягом 2009-2011 років.

Рябуха Галина Станіславівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи,

Вчитель хімії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України.

Глибокі знання предмету, вміння вибирати найбільш оптимальні способи організації діяльності учнів, нестандартні, різноманітні форми та методи, досконалість контролю рівня знань, цікава, цілеспрямована позакласна робота, органічно пов'язана з учбовим процесом, допомагають вчителю формувати в учнів науковий кругозір, розвивати логічне мислення, давати їм глибокі та міцні знання.

Сервуля Наталія Василівна – вчитель математики

Сервуля Наталія Василівна

Вчитель математики, вчитель вищої категорії

«Розробка методико-дидактичних матеріалів до курсу математики (алгебра і комбінаторика) для 7 класу за комплексною програмою розвитку дитини «Росток».

Уроки Наталії Василівни відрізняються чіткою та максимально конкретною постановкою дидактичних та виховних задач, безумовним виконанням намічених цілей, логічною побудовою учбового процесу, органічним введенням елементів диференційованої роботи з учнями.

Серьоженко Ольга Андріївна

Вчитель математики, вчитель вищої категорії,

вчитель-методист, відмінник освіти України.

Ольга Андріївна користується принципом опори на все вивчене, осмислене школярами, підводить їх до широких смислово-пізнавальних асоціацій, націлює учнів на самостійний пошук висновків, розвиває їх активність, прищеплює їм інтерес до математичних дисциплін. Глибоке знання предмету, вміння використовувати найбільш ефективні засоби організації діяльності учнів, нестандартні форми та методи роботи на уроці допомагають педагогу добиватися міцних знань  учнів.

Лісовик Валентина Миколаївна

Вчитель математики, вчитель першої категорії.

Розв'язування задач за допомогою рівнянь.

Гальперіна Софія Михайлівна

Вчитель фізики, вчитель вищої категорії,

вчитель-методист, відмінник освіти України.

Софія Михайлівна активно впроваджує інноваційні педагогічні технології. При розв'язуванні задач, вчителька користується принципами теорії поетапного формування розумових дій: розчленування розумової діяльності на дії, повідомлення учням орієнтирів у вигляді алгоритмів, схем та ін. Проводить науково-дослідницьку роботу з учнями НВК, результати якої висвітлюються на загально гімназійних учнівських науково-практичних конференціях. Учні Гальперіної С.М. щорічно стають призерами районних і міських турів олімпіад з фізики та Всеукраїнського конкурсу «Левеня».

Ніконова Катерина Ігорівна – вчитель географії

Ніконова Катерина Ігорівна

вчитель географії cпеціаліст

Застосування інтерактивних методів навчання у інтегрованих формах  на уроках географії для виховання учнів на засадах сталого розвитку

Катерина Ігорівна навчає дітей грамотно працювати з інформацією, робити аргументовані висновки. Молода вчителька працює над підвищенням своєї професійної майстерності. Відвідує уроки досвідчених вчителів школи. Приймає участь в семінарах, педрадах.

Крамаренко Александр Андреевич

Крамаренко Олександр Андрійович

вчитель інформатики, спеціаліст

Роль веб-технологій в підвищенні ефективності діяльності учителя

Олександр Андрійович являється адміністратором шкільного сайту, відповідає за впровадження програми «Курс-школа» та «Електронний щоденник». Надає допомогу вчителям гімназії у вдосконаленні навичок володіння ІКТ.