Методичне об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу

Мангов Василь Пилипович - вчитель фізичної культури

Мангов Василь Пилипович

вчитель фізичної культури

"Оздоровча спрямованість уроків фізичної культури"

Сучасно обладнані з допомогою вчителя фізвиховання спортивні зали гімназії допомагають формувати у учнів здоровий спосіб життя та  зміцнювати здоров'я. Василь Пилипович використовує на уроці нестандартне спортивне обладнання. Вчитель приймає активну участь в роботі міського та районного МО вчителів фізвиховання.

.

Завертайло Світлана Валентинівна - педагог-організатор, вчитель трудового навчання

Завертайло Світлана Валентинівна

педагог-організатор, вчитель трудового навчання

"Духовно-моральне виховання школярів на

культурних традиціях свого народу"

Працює у напрямку формування у учнів свідомого ставлення до навчання і праці, створення життєдіяльних творчих колективів. Під час проведення  загальношкільних свят широко використовує новітні інформаційні технології: відеофільми, презентації, проекти.

Стрельник Володимир Іванович - вчитель фізичного виховання, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

Стрельник Володимир Іванович

вчитель фізичного виховання, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

«Впровадження новітніх технологій навчання на уроках фізичної культури»

Стрельник В.І. впроваджує інноваційні освітні здоров'язберігаючі технології. Глибоке знання предмету, вміння обирати найбільш ефективні засоби організації учнівської діяльності, нестандартні форми та методи роботи на уроці допомагають Володимиру Івановичу домогтися високих спортивних результатів своїх учнів, виховувати в них пізнавальний інтерес до олімпійського руху, спортивної євроінтеграції України, популяризації фізичної культури і спорту.

Тур’янська Вікторія Костянтинівна

Тур'янська Вікторія Костянтинівна

Вчитель обслуговуючої праці та основ здоровя, вчитель першої категорії

«Впровадження новітніх технологій навчання на уроках ОБЖ».

Тур'янська В.К. працює за програмою "Рівний-рівному", "Діалог". Проводить уроки-тренінги, розвиває активність учнів. Знання предмету та нестандартні форми і методи роботи на уроці допомагають Вікторії Костянтинівні розвивати творчі здібності  учнів, виховувати в них дбайливе ставлення до свого здоров'я.