Методичне об'єднання вчителів філологічного циклу

Щербак Валентина Олексіївна - вчитель української мови та літератури

"Формування комунікативної і літературної компетентності особистості"

Учні Валентини Олексіївни охоче приймають участь у щорічних конкурсах ім. П. Яцика та виразного читання поезії і займають призові місця. На районній олімпіаді-2010 з української мови та літератури учениця 7 класу зайняла І місце. Вчителька не байдужа до того, як в учнів формуються навички самостійного мислення, чи є досягнення результатів у навчально-пізнавальній  діяльності, чи став її предмет бажаним і улюбленим. За останні п'ять років учні Валентини Олексіївни мають хороші результати ЗНО з української мови та літератури, особливо це стосується учнів, досягнення яких відзначено золотою медаллю

Морохова Вікторія Миколаївна - вчитель російської мови та зарубіжної літератури

"Впровадження інноваційних тренінгових систем на уроках та в позакласній роботі"

Вікторія Миколаївна вміло організовує процес навчання, впроваджує педагогічні технології, що забезпечують реалізацію стосунків між вчителем і учнем у співпраці. Одним із шляхів по досягненню поставленої мети вважає метод проектів.

Козаченко Галина Григорівна - вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Заступник директора з виховної роботи, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, заслужений вчитель України.

Методична тема:

"Формування світогляду  учнів на основі духовних цінностей у процесі вивчення зарубіжної літератури"

Галина Григорівна користується принципом_ опори на все вивчене, осмислене школярами, підводить їх до широких смислово-пізнавальних асоціацій, націлює учнів на самостійний пошук висновків, розвиває їх_ активність, прищеплює їм інтерес до літератури, виховує естетичні смаки.

Щербина Валентина Анатоліївна -  вчитель іноземної мови

Щербина Валентина Анатоліївна – вчитель іноземної мови

Методист, вчитель іноземної мови, вчитель вищої категорії.

Творчо працюючий вчитель, який вміло використовує свої знання.

Валентина Анатоліївна підводить учнів до широких смислових пізнавальних асоціацій, націлює учнів на самостійний пошук висновків, розвиває їх активність, прищеплює їм інтерес до німецької мови, виховує естетичний смак.

Величко Людмила Костянтинівна - вчитель української мови та літератури

Величко Людмила Костянтинівна – вчитель української мови та літератури,

Вчитель вищої категорії, «старший вчитель».

Методична тема:

«Впровадження інтерактивних технологій колективно-групового навчання на уроках української мови та літератури»

Вчителька нагороджена Почесними грамотами районного, міського, обласного відділів освіти; "Відмінник народної освіти України". Активно впроваджує новітні педагогічні технології: уроки-тренінги, конференції, диспути, інтегровані та театралізовані уроки.

Учні Людмили Костянтинівни - призери районних олімпіад і конкурсів знавців української мови ім.П.Яцика, конкурсів юних поетів "Собори наших душ", юних читців "Поезії світанкові зорі".

Харламкова Галина Іванівна - вчитель української мови та літератури

Харламкова Галина Іванівна – вчитель української мови та літератури

Вчитель вищої категорії, «старший вчитель»

Методична тема:

"Формування національної свідомості учнів на уроках української мови та літератури"

Вчителька нагороджена Почесною грамотою МОН України за високі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, використовує інтерактивні технології: тренінги, диспути, усні журнали, виховує в учнів почуття національної гідності, любові до рідної мови, свого краю.

Галина Іванівна - постійний член журі районних та міських олімпіад, а її учні - призери конкурсів знавців української мови ім. П. Яцика, юних поетів «Світанкові зорі».

Скакун Наталія Миколаївна - вчитель англійської мови

Скакун Наталія Миколаївна – вчитель англійської мови

Вчитель другої категорії

«Впровадження комунікативної методики викладання на уроках англійської мови як компонент виховання соціально адаптованої інноваційної особистості.»

Вчитель проводить нестандартні уроки з використанням інноваційних технологій "Без стресового  заглиблення в іноземну мову ", комунікативно орієнтовані уроки та інтегровані уроки для старшокласників за програмою "Соціальна орієнтація підлітків ". Викладає уроки з «Основ християнської етики», за її участю було створено в гімназії Центр духовності та української національної культури.

Добровольська Лариса Анатоліївна - вчитель іноземної мови та географії

Добровольська Лариса Анатоліївна – вчитель іноземної мови та географії

Вчитель першої категорії.

Використання методу проектів під час вивчення географії та впровадження інноваційних технологій на уроках англійської мови.

Вчителька працює над методикою вивчення рівня та інтелектуального розвитку дітей та особистісного підходу їх навчання на уроках іноземної мови, виділяє основні вміння учнів, які розвивають мислення порівнювати, виділяти головне в навчальному матеріалі, узагальнювати вивчене.

Вчитель має власний стиль педагогічної співпраці з учнями та батьками, який базується на принципах гуманізму та демократії.

Волкова Інна Олександрівна - вчитель історії та правознавства

Волкова Інна Олександрівна – вчитель історії та правознавства

Спеціаліст.

Ефективність застосування інтегративних методів навчання на уроках історії.

Інна Олександрівна сумлінно готується до кожного уроку, намагається раціонально використовувати сучасні засоби і методи роботи з учнями. Розвиває в учнів уміння чітко висловлювати свою думку. Залучає дітей до участі в гімназійному науковому товаристві «Крила надій». В 2011 році робота учнів 7 класу «Місто на Дніпрі» посіла друге місце. Інна Олександрівна є класним керівником 5-Б класу.