Методичне об'єднання вчителів початкових класів

Кондратенко Єлизавета Вікторівна - вчитель початкових класів

Сич Єлизавета Вікторівна - вчитель початкових класів

"Вплив виховання на соціалізацію особистості молодшого школяра"

Вчителька володіє інформаційними комп'ютерними технологіями. Проводить уроки математики, навколишнього світу з комп'ютерною підтримкою, метою яких є виховання та формування всебічно розвиненої творчої особистості, яка вільно орієнтується в інформаційному просторі. Опублікувала розробки уроків в журналі «Відкритий урок» та отримала Диплом за узагальнення та популяризацію власного педагогічного досвіду у 2009-2010 н.р.

Журинська Наталія Євгенівна - вихователь ГПД

"Інтегрований підхід до розвитку і активізації творчих можливостей дітей"

Уміло організовує виховний процес, об'єднує дітей за інтересами, розвиває їхні здібності.

Іванова Олена Володимирівна - вчитель початкових класів

"Формування культури здоров'я молодших школярів шляхом впровадження здоров'язберігаючих освітніх технологій"

Вчителька працює за комплексною програмою розвитку "Росток". Приділяє багато уваги вихованню дітей на традиціях національної культури. Підтримує тісний контакт з батьківською громадою.

Міцинська Світлана Станіславівна - вчитель початкових класів

"Активізація розумової діяльності учнів"

Співробітництво вчителя та учнів, вдало продумана організація навчальної роботи створюють оптимальні умови для самореалізації особистості. Світлана Станіславівна з успіхом проводить уроки, використовуючи музично-терапевтичну програму «Піснезнайка».

Шпак Лариса Миколаївна - вчитель початкових класів

"Активізація розумової діяльності при реалізації програми «Росток»"

Розвиває мислення учнів, активізує їхню творчу самостійність, наштовхує на нові пошуки, працюючи за програмою «Росток».  Вчитель  вдосконалює техніку читання учнів, використовує різні види роботи, проводить апробацію нових програм з читання

Гонтарь Любов Андріївна - вчитель початкових класів

Гонтарь Любов Андріївна – вчитель початкових класів

Вчитель першої категорії.

«Розвиток зорової, слухової, образної пам'яті у дітей»

Вчителька застосовує на своїх уроках можливості інтерактивного навчання та комп'ютерних технологій. Виховує любов до рідної мови та літератури, історії свого народу, любов до України. Все це є проявом особистих якостей вчителя та відіграє велику роль у досягненні успіху.

Лежень Ірина Олександрівна - вчитель початкових класів

Юркова Ірина Олександрівна – вчитель початкових класів Вчитель другої категорії.

«Розвиток творчої уяви та словесного малювання».

Вчитель активно використовує інтерактивні технології: уроки-тренінги, уроки-подорожі,  уроки з комп'ютерною підтримкою. Пройшла курс підготовки за шкільною програмою превентивної освіти "Корисні звички" та "Цікаво про корисне"

Ірина Олександрівна відзначена подякою голови Бабушкінської районної ради за перемогу у конкурсі педагогічної майстерності "Учительська весна - 2006".

Пелипенко Олена Олександрівна - вчитель початкових класів

Пелипенко Олена Олександрівна – вчитель початкових класів